BINE ATI VENIT PE FORUMUL NOSTRU :X

Viziteaza si Serverul nostru de CS 1.6

Adresa Serverului este
: atomik.malware-site.www sau 89.43.39.233:27015

Multumim ca ne-ai vizitat si speram sa ramai cat mai mult


Conecteazate pe serverul Atomik.malware-site.www
BINE ATI VENIT PE FORUMUL NOSTRU :X

Viziteaza si Serverul nostru de CS 1.6

Adresa Serverului este
: atomik.malware-site.www sau 89.43.39.233:27015

Multumim ca ne-ai vizitat si speram sa ramai cat mai mult


Conecteazate pe serverul Atomik.malware-site.www
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 NextPlease, noua componenta

In jos 
AutorMesaj
Liberty
Moderatori Globali
Moderatori Globali
Liberty


Mesaje : 1604
Data de inscriere : 19/10/2009
Varsta : 33

NextPlease, noua componenta Empty
MesajSubiect: NextPlease, noua componenta   NextPlease, noua componenta EmptyDum Ian 31, 2010 10:07 pm

In urma incidentului petrecut in ESL Balkan League cand Liviu "DecE" Munteanu a fost descoperit folosind wallhack impotriva celor de la HomeDominant, neXtPlease! Gaming a decis de comun acord cu jucatorii din echipa de Counter Strike ca o viitoare colaborare cu line-up-ul respectiv este imposibila.

Dupa cum am anuntat pe site, momentul luarii deciziei finale este luna ianuarie, deci iata-ne in fata voastra prezentand noul line-up al neXtPlease!CS. Inainte de toate putem spune ca am avut de ales si am purtat discutii cu patru echipe din Romania si trei nume din afara tarii, toate echipele (trebuie subliniat) fiind echipe mari, cu realizari si cu palmares impresionant.

In final ne-am oprit asupra baietilor care au activat in ultima vreme sub tag-ul celor de la maniaX. Ne-a impresionat determinarea lor la calificarile WCG 2009 organizate de PGL la Forte Games in Constanta cat si la finalele KODE5 Romania, vreme in care baietii au jucat sub tag FRAGERS.topnet, iar ultima lor performanta fiind castigarea ESL Balkan League impotriva bulgarilor nominalizati mai sus, intr-o finala de vis despre care am si scris.

In ordinea alfabetica a nick-name-urilor, cei cinci magnifici ai neXtPlease!CS sunt:

Catalin "bEe" Stanescu - 20 ani, Bucuresti. A activat in trecut la hazzard, HellGaming, IGotGame, maniaX;
Cosmin "Mafy" Stoica - 20 de ani, Bucuresti. Ex component al Eqz, fraggers, maniaX;
Cristian "MMB" Georoceanu - 20 ani, Bucuresti. In trecut a jucat pentru okrime, inttel, fragers, maniaX;
Alexandru "puSe" Popescu - 20 ani, Bucuresti. A evoluat in Warning, ef, dist, maniaX;
Silviu "trashk" Trasca - 21 ani, Bucuresti. A mai jucat pentru visualize, Legend, inttel, fragers, maniaX.

Cu aceasta ocazie, MMb, trashk si puSe declara pentru site-ul neXtPlease! Gaming:

Cristian "MMB" Georoceanu - Suntem foarte incantati de noua noastra performanta, aceea de a putea reprezenta neXtPlease! Tineti aproape, veti auzi multe despre noi (garantez - bune)!

Silviu "trashk" Trasca - Suntem ferciti ca reprezentam neXtPlease! Gaming, speram sa fie un nou inceput bun pentru noi si la urmatoarele concursuri nationale sau internationale sa luam un loc cat mai sus pe podium!

Alexandru "puSe" Popescu - Multumim neXtPlease! pentru ca ne-au ales si asiguram pe toata lumea ca anul acesta vom face tot ce este posibil pentru a nu dezamagi pe nimeni si pentru a castiga toate competitiile la care vom fi prezenti, inclusiv WCG 2010. Stati pe aproape, o sa postam pozele din America in sectiunea Media de pe site Razz

De asemenea Mihai "Mike" Cristea spune privind aceasta mutare: Suntem cu totii multumiti de evolutia discutiilor cu noii componenti ai neXtPlease!CS. Este in opinia mea alegerea cea mai potrivita, avand in vedere performantele baietilor din trecut, determinarea pe care am vazut-o la ei, varsta optima si faptul ca toti sunt bucuresteni, ceea ce le va permite sa joace in conditii excelente la Inttel's eSports CyberCafe. Ne punem mari sperante in noul line-up si in viitoarele lor rezultate care se vor a fi peste cele ale fostei echipe. Succes baieti! si de asemenea, profit de ocazie si salut si urez un parcurs cat mai bun in competitiile ce vor urma si baietilor de la Eq de care ne leaga amintiri dintre cele mai frumoase.
Sus In jos
 
NextPlease, noua componenta
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» NextPlease eliminata din competitiile ESL
» NeXtPlease este eliminata din competitiile de esl
» neXtPlease! Gaming isi incheie colaborarea cu echipa de Counter Strike

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Servere Publice :: aTomiKWar.malware-site.www :: Stiri-
Mergi direct la: