BINE ATI VENIT PE FORUMUL NOSTRU :X

Viziteaza si Serverul nostru de CS 1.6

Adresa Serverului este
: atomik.malware-site.www sau 89.43.39.233:27015

Multumim ca ne-ai vizitat si speram sa ramai cat mai mult


Conecteazate pe serverul Atomik.malware-site.www
BINE ATI VENIT PE FORUMUL NOSTRU :X

Viziteaza si Serverul nostru de CS 1.6

Adresa Serverului este
: atomik.malware-site.www sau 89.43.39.233:27015

Multumim ca ne-ai vizitat si speram sa ramai cat mai mult


Conecteazate pe serverul Atomik.malware-site.www
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 2 propuneri:

In jos 
+3
beX
DeepSide
FnZ
7 participanți
AutorMesaj
FnZ
Clan*A.z.O*
Clan*A.z.O*
FnZ


Mesaje : 400
Data de inscriere : 23/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Maneciu

2 propuneri: Empty
MesajSubiect: 2 propuneri:   2 propuneri: EmptySam Dec 12, 2009 2:35 am

1.Un plugin adminmod/amxmodx de SLAYTEAM deoarece sa zicem, mai mereu ERAM singur pe server si nu veneau la bmb CT si ma chinuiam sa dau slay de mana la feicare ... sau cand t nu pun bmb ,asta se poate rezolva foarte simplu prin comanda amx_slayteam @CT sau @T
Instalare:
1. Fisierul amx_slayteam.sma il puneti in addons/amxmodx/scripting
2. Fisierul amx_slayteam.amxx il puneti in addons/amxmodx/plugins
3. Intrati in fisierul addons/amxmodx/configs/plugins.ini si adaugati la urma:
amx_slayteam.amxx

Comenzi administrative:
amx_slayteam @All @T @CT

Download:Download

2.Niste harti noi: am facut un pack cu niste harti mai mariceele ,unele mai mici ce zic eu ca ar prinde bine forumului si vor aduce lume pe server :
Harti:
1.35hp_2
2.awp_linkmania
3.awp_reunited
4.cs_deagle7
5.cs_deagle9
6.de_aztec_remake
7.de_cpl_mill
8.de_dust6
9.de_severe
10.de_dustyaztec
11.de_industro
12.de_fatalzone
13.de_pgl_war
14.de_prodigy
15.de_nuke_1337
16.fy_snow_deluxe

Link: harti

Atentie!!!! OWGOD vezi k sunt si hartile si unele harti au nevoie de waduri, wadurile sunt tot in acelasi folder .. uitate dupa waduri k nu sunt multe Smile Very Happy

Multumesc pt intelegere HF & Gl Smile


Ultima editare efectuata de catre FnZ in Sam Dec 12, 2009 3:12 am, editata de 1 ori
Sus In jos
DeepSide
AdmServer
AdmServer
DeepSide


Mesaje : 38
Data de inscriere : 21/10/2009

2 propuneri: Empty
MesajSubiect: Re: 2 propuneri:   2 propuneri: EmptySam Dec 12, 2009 3:04 am

amandoua propuneri sunt excelente mai ales ca daca bomba este pusa Ct nu prea se sinchisesc sa o def din cate am vaz si de multe ori nici tero nu prea obosesc in a pune bomba. Harti mai mari perfect mai mereu can intri pe svr se joaca snow/india etc..
Sus In jos
beX
Administrator
Administrator
beX


Mesaje : 530
Data de inscriere : 18/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Cluj-Napoca

2 propuneri: Empty
MesajSubiect: Re: 2 propuneri:   2 propuneri: EmptySam Dec 12, 2009 3:27 am

sunt de acord mai ales cu slayteam si hartile sa mearga la toti aia e important ca mai sunt care nu merg
Sus In jos
OwGod
Administrator
Administrator
OwGod


Mesaje : 669
Data de inscriere : 18/10/2009
Varsta : 40
Localizare : Cluj Nappoca

2 propuneri: Empty
MesajSubiect: Re: 2 propuneri:   2 propuneri: EmptySam Dec 12, 2009 7:15 am

1.Respins
Folositi slap.......

2.inca nu sa rezolvat
Hartile trebuie incercate ... cel putin pgl_war nu merge pe serverul nostru


Ultima editare efectuata de catre OwGod in Sam Dec 12, 2009 8:41 am, editata de 3 ori
Sus In jos
https://4gamers.catsboard.com
Alin29
AdmServer
AdmServer
Alin29


Mesaje : 96
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 43
Localizare : Perila /HD

2 propuneri: Empty
MesajSubiect: Re: 2 propuneri:   2 propuneri: EmptySam Dec 12, 2009 7:21 am

deci voi vreti neaparat slayteam ? trebuie sa intreb asta ca sa intelegem e pt bbbuna desfashurare a jocului sau pentru distractia propie Wink

Spun lucrul acesta deoarece este plyginul care da automat slay team la echipa care nu isi indeplineste obiectivul adica CT rescue hostage si defuze BMB si T plant de BMB si pazirea ostaticilor ,intradevar cu pluginul asta nu mai ai tu satisfactia de a da slay dar e mai practic si pot sa zic si mai corect deoarece admini sar putea sa mai uite sa dea slay la un moment dat Wink


Si hartile sunt ok cu recomandarea de a nu baga hartile ce contin fisierele .wad cel putin pana nu sunt testate sa se incerce daca se poate downloada fisierul wad si in cat timp il iei de pe server deoarece in general fisierele wad sunt ffff mari si poate dura si 20 minute la downloadarea unuia Neutral


Daca va hotarati sa folosim autoslayul il avem pe server Wink trebe doar activat Wink daca nu vad ca ai si pus pluginul slayteam aicia Wink
Sus In jos
http://oana-comunity.tk
osama
Administrator
Administrator
osama


Mesaje : 1992
Data de inscriere : 12/11/2009
Varsta : 32
Localizare : In spatele tau cu lama in mana!

2 propuneri: Empty
MesajSubiect: Re: 2 propuneri:   2 propuneri: EmptySam Dec 12, 2009 1:19 pm

Autoslay-ul trebuie introdus in momentul in care pe server se joaca 14-14 , 15-15...nu acuma !

Are avantaje si dezavantaje acest plugin...

Avantaje:

-se joaca mai organizat
-cei care stau la "coteala" pierd mereu
-T vor fi nevoiti sa planteze bmb sau sa salveze ostaticii...nu sa se plimbe pe harta !!
-ct sa faca defuse sau sa pazeasca ostatecii..

Dezavantaje:
-sa zicem ca ramane un CT contra 5 T...ii omoara pe toti 5...dar nu are timp sa faca def, si pleaca pentru a-si salva arma ! Nu cred ca merita sa primeasca slay tinand cont ca a jucat aproape singur impotriva celorlalti (coechipierii i-au murit)

-Daca BMB o arunca ultimul care pleaca din baza...si ceilalti nu-s atenti:) si faci o tura de harta...timpul se pierde si primesti slay aiurea !

Asta este parerea mea privind acest plugin...Implementarea lui tine doar de OwGod si Bex! eu mi-am spus parerea PRO/CONTRA


2.Hartile dupa cum a zis si alin trebuiesc verificate ! daca se down usor, ai facut o treaba buna Fnz!
Sus In jos
FnZ
Clan*A.z.O*
Clan*A.z.O*
FnZ


Mesaje : 400
Data de inscriere : 23/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Maneciu

2 propuneri: Empty
MesajSubiect: Re: 2 propuneri:   2 propuneri: EmptySam Dec 12, 2009 3:34 pm

Aline ... ceilalti deci nu ati inteles!!!
PLUGINUL care lam pus eu nu e pluyginul care da automat slay la aia care nu pun bmb e un plugin prin care prin simpla comnada amx_slayteam @ Ct @T da slay playerilor din echipa tero sau ct , comnada asta o poate face doar adminul , dar repet nu e pluginul care sa dea SLAY AUTOMAT!!!!
Adminul face toata treaba ....

P.S:care nu stie ce face pluginul nu mai vb aiurea .... Shocked
Sus In jos
Liberty
Moderatori Globali
Moderatori Globali
Liberty


Mesaje : 1604
Data de inscriere : 19/10/2009
Varsta : 33

2 propuneri: Empty
MesajSubiect: Re: 2 propuneri:   2 propuneri: EmptySam Dec 12, 2009 6:26 pm

oricum eu nu sunt de acrod cu nici un plugin...dai slay la cel care sta la panda ...poate un player tine de arma si daca dai slay aiurea se enerveaza primesti urari de Craciun si tot asa se ajunge la ban in concluzie pierdem playeri...Exact acest lucru pot spune si la pluginul lu alin..dupa cum a zis osama avantajul este acela ca jocul o sa fie mai organizat
Sus In jos
osama
Administrator
Administrator
osama


Mesaje : 1992
Data de inscriere : 12/11/2009
Varsta : 32
Localizare : In spatele tau cu lama in mana!

2 propuneri: Empty
MesajSubiect: Re: 2 propuneri:   2 propuneri: EmptySam Dec 12, 2009 6:54 pm

FnZ a scris:
Aline ... ceilalti deci nu ati inteles!!!
PLUGINUL care lam pus eu nu e pluyginul care da automat slay la aia care nu pun bmb e un plugin prin care prin simpla comnada amx_slayteam @ Ct @T da slay playerilor din echipa tero sau ct , comnada asta o poate face doar adminul , dar repet nu e pluginul care sa dea SLAY AUTOMAT!!!!
Adminul face toata treaba ....

P.S:care nu stie ce face pluginul nu mai vb aiurea .... Shocked

FNZ...eu am inteles de ce vorbesti tu !!

dar daca e sa fie introdus vreun plugin pentru slay team...va fi cel automat pentru ca este mai eficient decat amx_slayteam !!!

DAR nici unul , nici celalalt nu este necesar in momentul de fata...PENTRU ca printre cei care vor primi slay impreuna cu echipa lor, vor fi si nevinovati!

te rog eu...nu mai zi ca vorbim aiurea, pentru ca tu ai citit aiurea ce am postat noi;)

eu mi-am axat raspunsul pe postul lui alin, pentru ca pluginul care da slay automat este mai eficient decat cel pe care l-ai propus tu !!

edit: si cum am zis mai sus...acest plugin poate fi introdus in momentul in care avem serverul plin si "playerii bat la poarta sa intre"...atunci ca se enerveaza unu si iese, intra altul in locul lui e ok. Acum noi nu avem serverul full, pentru a ne permite sa pierdem playeri doar pentru a organiza jocul. Jucam just for funn momentan;)
Sus In jos
OwGod
Administrator
Administrator
OwGod


Mesaje : 669
Data de inscriere : 18/10/2009
Varsta : 40
Localizare : Cluj Nappoca

2 propuneri: Empty
MesajSubiect: Re: 2 propuneri:   2 propuneri: EmptySam Dec 12, 2009 7:35 pm

+ nu uitati ca daca adminul da amx_slayteam il afecteaza si pe adminul din trupa adversa si se va ajunge la o cearta ...nu vreau sa avem povesti de copii ca adminul cutare a dat slay ca eram de paza la bmb si etc.... app nu folositi in exces comanda slay iam zis si lui fnz dati slap de 2-3 ori inainte sa dati slay fiindca iasa iara cearta ...

Tero plant bmb ct defuse slap/slay cam asa ar suna toata regula ...sper sa o respectati ... suntem in plina dezvoltare si nu vreau sa pierdem playeri dintrun motiv banal ..slayul ... folositi mai mult slap .... huh
Sus In jos
https://4gamers.catsboard.com
osama
Administrator
Administrator
osama


Mesaje : 1992
Data de inscriere : 12/11/2009
Varsta : 32
Localizare : In spatele tau cu lama in mana!

2 propuneri: Empty
MesajSubiect: Re: 2 propuneri:   2 propuneri: EmptyMar Dec 22, 2009 5:50 am

CLOSED
Sus In jos
Continut sponsorizat





2 propuneri: Empty
MesajSubiect: Re: 2 propuneri:   2 propuneri: Empty

Sus In jos
 
2 propuneri:
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Nume clan..Propuneri
» Propuneri/sugesti forum

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Servere Publice :: aTomiK.malware-site.www :: Sugestii-
Mergi direct la: