BINE ATI VENIT PE FORUMUL NOSTRU :X

Viziteaza si Serverul nostru de CS 1.6

Adresa Serverului este
: atomik.malware-site.www sau 89.43.39.233:27015

Multumim ca ne-ai vizitat si speram sa ramai cat mai mult


Conecteazate pe serverul Atomik.malware-site.www
BINE ATI VENIT PE FORUMUL NOSTRU :X

Viziteaza si Serverul nostru de CS 1.6

Adresa Serverului este
: atomik.malware-site.www sau 89.43.39.233:27015

Multumim ca ne-ai vizitat si speram sa ramai cat mai mult


Conecteazate pe serverul Atomik.malware-site.www
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 15 banuri.....

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
hed.cazut

hed.cazut


Mesaje : 9
Data de inscriere : 21/12/2009

15 banuri..... Empty
MesajSubiect: 15 banuri.....   15 banuri..... EmptyMar Dec 22, 2009 7:13 pm

owgod......am inteles ca sv e al tau ..... scuzama cati zic dar ai cei mai prosti admini vazuti vreo data.... cred ca-s niste copiii fara casa si care sunt chinuiti de parinti....in 5 zile de cand joc pe sv asta mi-am luat 15 banuri degeaba.....cum dau adminiii astea ai tai ban dac nu au nici un demo sau o poza pt a demonstra banu...eri am mai facut o reclamatie dar un admin de al tau "hard' a sters reclamatia deoarece iii era adusa lui... te rog sa vb un pic cu adminii tai sa-si vada de treaba si sa-si faca treaba...










scuze pt reclamatie owgod dar nu mai am alta solutie....Razz
Sus In jos
FnZ
Clan*A.z.O*
Clan*A.z.O*
FnZ


Mesaje : 400
Data de inscriere : 23/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Maneciu

15 banuri..... Empty
MesajSubiect: Re: 15 banuri.....   15 banuri..... EmptyMar Dec 22, 2009 7:31 pm

Deci domnul hed cazut trebuia sa faci si tu o cerere unban sau o reclamatie banul eu ti l-am dat doarece te-am prins cu aim am si demo si stai calm ,ca ai ipu rotabil si dupa intrai iara si ne injurai ... daca era sa fi cinstit faceai o cerere unban si serezolva dar tu ca sa ne arati ca esti "SMECHER" tiai restartat modemul si ai intrat iara si ne tot injurai.Fa si tu o cerere unban !
Sus In jos
osama
Administrator
Administrator
osama


Mesaje : 1992
Data de inscriere : 12/11/2009
Varsta : 32
Localizare : In spatele tau cu lama in mana!

15 banuri..... Empty
MesajSubiect: Re: 15 banuri.....   15 banuri..... EmptyMar Dec 22, 2009 9:26 pm

Mai copilule !!

Tin sa te informez ca nu sunt un copil al strazii Wink.. am casa , si nu sunt chinuit deloc de parinti Smile

Cel frustrat esti tu...daca ai luat un ban, puteai foarte usor sa intri pe forum si sa faci o reclamatie dupa modelul postat de administratori ! Problema se rezolva foarte usor...tu nu ai facut acest lucru , ba chiar ai schimbat ip-ul si ai intrat cu diferite nick-uri pentru a ne injura pe noi , adminii !

Comportamentul tau denota faptul ca nu ai nici macar "cei 7 ani de acasa"...un player care se stia "curat" , nu proceda cum ai procedat tu in momentul in care ai primit ban !

Iar tu nu ai de unde sti ca adminii nu ti-au facut macar un demo Wink (vreo 2 demouri am eu) + cele ale lui fnz...Asa ca te rog frumos sa-ti gasesti alta ocupatie decat cea de a intra pe atomik.malware-site.www DOAR pentru a sfida deciziile adminilor !!!

Dupa ce ai primit primul ban si ai revenit pe server , puteai foarte usor sa-ti vezi de treaba ta, sa joci cs in continuare linistit ! Tu ai procedat TOTAL GRESIT...Asa ca ar fi mai bine sa-ti vezi lungul nasului si sa nu mai aduci asemenea jigniri Staff-ului atomik, pentru ca singurul care are de pierdut esti tu !

Ps: nu esti tu cel in masura de a judeca adminii pentru modul in care isi presteaza fiecare treaba ! Sunt alte persoane din aceasta comunitate care pot face acest lucru...asa ca DND cand ma vezi pe server !!!!

Apropo...TOPIC CLOSED !!! Pana inveti sa postezi in sectiunea potrivita ! M-am saturat sa-ti mut topicurile..
Sus In jos
Continut sponsorizat





15 banuri..... Empty
MesajSubiect: Re: 15 banuri.....   15 banuri..... Empty

Sus In jos
 
15 banuri.....
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Caffe :: Discutii Libere-
Mergi direct la: