BINE ATI VENIT PE FORUMUL NOSTRU :X

Viziteaza si Serverul nostru de CS 1.6

Adresa Serverului este
: atomik.malware-site.www sau 89.43.39.233:27015

Multumim ca ne-ai vizitat si speram sa ramai cat mai mult


Conecteazate pe serverul Atomik.malware-site.www
BINE ATI VENIT PE FORUMUL NOSTRU :X

Viziteaza si Serverul nostru de CS 1.6

Adresa Serverului este
: atomik.malware-site.www sau 89.43.39.233:27015

Multumim ca ne-ai vizitat si speram sa ramai cat mai mult


Conecteazate pe serverul Atomik.malware-site.www
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Tadici propus la lot

In jos 
AutorMesaj
osama
Administrator
Administrator
osama


Mesaje : 1992
Data de inscriere : 12/11/2009
Varsta : 32
Localizare : In spatele tau cu lama in mana!

Tadici propus la lot Empty
MesajSubiect: Tadici propus la lot   Tadici propus la lot EmptyMar Ian 12, 2010 12:37 pm

Comisia Tehnică a FRH l-a propus pentru funcţia de selecţioner pe Gheorghe Tadici

Selecţionerul Radu Voina a făcut ieri analiza presataţiei echipei naţionale la Mondialul din China, acolo unde "tricolorele" au ocupat doar locul 8. La şedinţă au asistat un număr-record de tehnicieni. "Eu le-am mulţumit tuturor că au venit. Pînă acum şedinţele le ţineam cu trei-patru persoane, dar aşa e la noi, la români", a spus Voina.

S-au făcut şi două propuneri pentru viitorul selecţioner. Romeo Ilie, tehnicianul de la HCM Buzău, l-a propus pe Gheorghe Tadici, iar Constantin Pilică Popescu a spus că Radu Voina ar trebui să se ocupe în continuare de lot. O hotărîre va fi luată azi în cadrul Consiliului de Administraţie. În cadrul Comisiei Tehnice, Tadici s-a certat cu secundul lui Voina, Vlad Caba. "Înaintea meciurilor v-am văzut stînd pasiv pe bancă. Rolul dumneavoastră era să fiţi lîngă fete, la încălzire. La time-auturi nu făceaţi altceva decît să vorbiţi peste domnul Voina. Pe vremea mea Muşi nu vorbea niciodată peste mine", a spus Tadici. Caba a replicat: "Cuplul Tadici-Muşi nu e cuplul ideal, pe care trebuie să-l urmeze toată lumea".

"Nu eram în sală cînd am fost propus. Este o onoare să antrenezi echipa naţională. Voi vedea ce voi face zilele următoare"
GHEORGHE TADICI

Tadici propus la lot Thumb_300_x_300_1033-207278-tadici


Ultima editare efectuata de catre osama in Mier Ian 13, 2010 12:06 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
osama
Administrator
Administrator
osama


Mesaje : 1992
Data de inscriere : 12/11/2009
Varsta : 32
Localizare : In spatele tau cu lama in mana!

Tadici propus la lot Empty
MesajSubiect: Re: Tadici propus la lot   Tadici propus la lot EmptyMier Ian 13, 2010 12:06 pm

UPDATE

Rămîne Radu Voina sau vine Gheorghe Tadici? Răspunsul pe 2 februarie!Tadici propus la lot Thumb_300_x_300_1034-207587-raduvoina

Consiliul de Administraţie al FRH trebuia să-l valideze ieri pe antrenorul lotul naţional feminin. Comisia tehnică a făcut luni două propuneri: Radu Voina şi Gheorghe Tadici. CA a amînat însă votul pentru următoarea şedinţă, din 2 februarie. "Consiliul de Administraţie a vrut un singur nume. Noi, în cadrul Comisiei Tehnice, nu am votat care dintre cei doi ar fi soluţia mai bună. Acum trebuie să facem o nouă Comisie Tehnică!", a declarat Remus Drăgănescu, vicepreşedintele FRH.

"Nu am avut pe cine vota. Cu părere de rău o spun, dar Comisia Tehnică nu a propus nimic. Momentan, Radu Voina rămîne selecţioner pînă cînd vom primi propuneri viabile. Handbalul românesc are nevoie de linişte. Voina este sub contract pînă în 2012 şi trebuia să fie prezent şi el la Consiliul de Administraţie", a declarat Elena Frîncu, directorul DJTS Constanţa, membru în Consiliul de Administraţie al FRH.

"O analiză se termină cu nişte propuneri pentru că nu ne apucăm noi să numim antrenorul echipei naţionale. Mi se pare normal ca această analiză să fie refăcută şi finalizată!", a declarat Cristian Gaţu, şeful FRH.
Sus In jos
 
Tadici propus la lot
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Gatu si Tadici

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Sport :: Handbal-
Mergi direct la: