BINE ATI VENIT PE FORUMUL NOSTRU :X

Viziteaza si Serverul nostru de CS 1.6

Adresa Serverului este
: atomik.malware-site.www sau 89.43.39.233:27015

Multumim ca ne-ai vizitat si speram sa ramai cat mai mult


Conecteazate pe serverul Atomik.malware-site.www
BINE ATI VENIT PE FORUMUL NOSTRU :X

Viziteaza si Serverul nostru de CS 1.6

Adresa Serverului este
: atomik.malware-site.www sau 89.43.39.233:27015

Multumim ca ne-ai vizitat si speram sa ramai cat mai mult


Conecteazate pe serverul Atomik.malware-site.www
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Problemele lui Tanase continua

In jos 
AutorMesaj
Liberty
Moderatori Globali
Moderatori Globali
Liberty


Mesaje : 1604
Data de inscriere : 19/10/2009
Varsta : 33

Problemele lui Tanase continua Empty
MesajSubiect: Problemele lui Tanase continua   Problemele lui Tanase continua EmptyMier Ian 20, 2010 7:03 pm

Plecat in Antalya alaturi de colegii de la Steaua, Cristi Tanase nu se poate debarasa de problemele in spatele carora familia sa sustine ca s-ar afla Iulia, prietena fotbalistului din Ghencea. In familia Tanase a izbucnit un nou scandal, dupa ce mama fotbalistului a fost implicata intr-un accident rutier."Eram la munca. M-a sunat mama si am venit cat am putut de repede. Era speriata rau. Masina arata rau, dar nu mai conteaza acest lucru, avem asigurare la ea. Am fost cu ea la spital, i-au facut ceva analize, insa inca nu suntem lamuriti. Vom merge saptamana viitoare la Bucuresti pentru a-i face analize amanuntite. Nu isi simte mana stanga, aici e cel mai grav", a povestit Ionut Tanase, fratele fotbalistului, in ziarul Ring.

Fratele mijlocasului pitestean considera ca principala vinovata pentru toate problemele din ultima vreme este Iulia, prietena fotbalistului. Iulia ar fi fost prinsa in timp ce il insela pe Tanase, dar jucatorul ros-albastrilor nu crede aceasta varianta.

"Socul de la accident nu a facut decat sa accentueze problemele pe care le are de cand e in scandal cu Iulia. Fata aia e o vagaboanda, iar Cristi s-ar parea ca nu intelege, ne dispera. Chiar nu pot sa inteleg ce este in capul lui. Am prins-o cu unul in masina la noi in mall, insa el nici nu ne-a bagat in seama. Cu ea vrea sa faca el casa?! Nu o sa reuseasca niciodata, pentru ca se vede pe fata ei ce marfa este! Stie tot Pitestiul, dar el nu are urechi pentru asta, face numai contra", a mai spus Ionut Tanase.

Dupa ce s-a chinuit timp de trei luni sa il desparta pe fratele sau de Iulia, Ionut Tanase spera ca planul lui Gigi Becali - aducerea bodyguarzilor - sa aduca lucrurile pe un fagas normal.

"Am auzit si noi de aceasta strategie. Sa dea Dumnezeu sa se intample asa si sa-i vina mintea la cap. Eu m-am saturat sa-i tot spun, eu cred ca in cele din urma se va convinge singur, dar pana atunci suferim toti, si mai ales mama", a incheiat Ionut Tanase.
Sus In jos
 
Problemele lui Tanase continua
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Sport :: Fotbal-
Mergi direct la: