BINE ATI VENIT PE FORUMUL NOSTRU :X

Viziteaza si Serverul nostru de CS 1.6

Adresa Serverului este
: atomik.malware-site.www sau 89.43.39.233:27015

Multumim ca ne-ai vizitat si speram sa ramai cat mai mult


Conecteazate pe serverul Atomik.malware-site.www
BINE ATI VENIT PE FORUMUL NOSTRU :X

Viziteaza si Serverul nostru de CS 1.6

Adresa Serverului este
: atomik.malware-site.www sau 89.43.39.233:27015

Multumim ca ne-ai vizitat si speram sa ramai cat mai mult


Conecteazate pe serverul Atomik.malware-site.www
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 PT TOTI!!! X(

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Sk
Co-Moderator
Co-Moderator
Sk


Mesaje : 167
Data de inscriere : 27/12/2009
Varsta : 32
Localizare : Falticeni

PT TOTI!!! X( Empty
MesajSubiect: PT TOTI!!! X(   PT TOTI!!! X( EmptyJoi Ian 14, 2010 12:28 am

1.Nu dau gag(Andra)
-am dat gag de mii de ori..nu pot sa vad tot ce se scrie in chat daca ai un moment de neatentie...suna telefonul etc ...mai poti gresi.. Neutral
2.Reclamatia!!!
-pai eram 3 sau 4 admini Sk, SmC,thuG, si 3l3gant daca imi aduc bine aminte..
-eu scriam la jucatori amx_say.....sa nu se mai urce pe harta...etc,,(le dadeam slap si slay..(dupa ce l-am intrebat pe thuG daca e voie sa se urce pe harta!! poate confirma!!)...si in acel moment aveau loc toate discutile etc...pai eu daca eram ocupat in acel moment credeam ca se ocupa ceilalti de acele mici probleme..(gen injurii)
-CODATUL..::thuG a facut poze lui "slay"....dupa putin timp eu vroiam sa ii fac poze lui tzone dar thuG i-a facut poze inaintea mea si lui...Cu ce sunt eu vinovat....:-??
P.S::ma jok si nu imi fak datoria de admin....(By Andra)Eu cred ca mi-am facut datoria de admin...de cate ori ai reclamat tu un codat cu say_team@ si nu iam facut poze..??.sau nu am luat masuri...nu numai tu si alti jucatori...sunt multe de zis dar in fine mai bine tac......Nuj dc e atata ura intre admini sau invidie..eu vreau doar sa ma simpt bine pe servar si sa ajut ca si ceilalti sa se simpta bine.....
Pt..Andra...Sa stii ca pot sa imi aduc si eu prietenii pe forum sa faca reclamatii altor admini cum faci tu.......

3.gag Cleo!!
-Am citit in regulament ca daca sunt jucatori afk...
1.dai slap...nu revine la joc...2.slay si daca 2 sau 3 runde ramana afk 3.kick(am dreptate?!!)...iar tu ce sa faci..te bagi in seama cu japca sa ma enervezi ca sunt noob ca nuj sa adminez etc..dupa ce tiam dat gag ai dat retry si m-ai injurat..ce crezi ca daca esti in acelasi oras cu Andra si va cunoasteti nu am voie sa iti dau gag??? Tu cu Andra nuj unde vreti sa ajungeti... Nuj dc unii admini se lasa impresionati de ea...park le face vraji..Smile)cand nu e nici un admin pe servar ea se crede ZEITA...se ia de toti ba ca il cheama pe X ba ca il cheama pe Y....Neutral(asta inainte sa aiba admin)(lol am inceput si eu sa gandesc ca ea si sa dau totul pe fata mai bine ma opresc aici :STOP)
DACA CONSIDERATI CA NU MERIT ADMIN SA NU IMI MAI DATI DELOC....Neutral
PT TOTI!!! X( 584464
Sus In jos
beX
Administrator
Administrator
beX


Mesaje : 530
Data de inscriere : 18/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Cluj-Napoca

PT TOTI!!! X( Empty
MesajSubiect: Re: PT TOTI!!! X(   PT TOTI!!! X( EmptyJoi Ian 14, 2010 12:34 am

Nu stiu de ce te agiti asa...asta e doar o suspendare ca sati atragem atentia ce crezi ca eu nu vad care ce face chiar daca nu vedeti voi beX pe server. Te-am vazut de multe ori se injura tu nimic aveau nick cu reclama tu...nimic +altele. Ai primit suspendare pe drept
Sus In jos
osama
Administrator
Administrator
osama


Mesaje : 1992
Data de inscriere : 12/11/2009
Varsta : 32
Localizare : In spatele tau cu lama in mana!

PT TOTI!!! X( Empty
MesajSubiect: Re: PT TOTI!!! X(   PT TOTI!!! X( EmptyJoi Ian 14, 2010 12:40 am

Sa o luam usor usor...

@Andra>>>surprinde aceste mici momente ale andrei in care se crede zeita pe server. Surprinde aceste momente cu niste "ss-uri" si posteaza-le pe forum...

@cleo>>>cu el m-am lamurit si eu...

@Smc admin>>>cand vezi ca situatia scapa de sub control, treci spec si rezolvi toate problemele ! Daca eu sunt pe server cu inca 432423 admini si lumea se injura , eu nu astept sa vad ce fac ceilalti admini ci trec la fapte (gag,llama..etc) !

fii mai atent....
Sus In jos
OwGod
Administrator
Administrator
OwGod


Mesaje : 669
Data de inscriere : 18/10/2009
Varsta : 40
Localizare : Cluj Nappoca

PT TOTI!!! X( Empty
MesajSubiect: Re: PT TOTI!!! X(   PT TOTI!!! X( EmptyJoi Ian 14, 2010 5:59 am

Nu mai accept nimic fara print screen.....Povesti de adormit copii... vreau dovezi reale nu povesti

uite modelul ..al tau nici nu seamana Neutral

Nick-ul tau:

Nick Admin:

Reclamatia:

Dovada: Print Screen

Fara dovada nu se ia in considerare!!

CLOSED
Sus In jos
https://4gamers.catsboard.com
Continut sponsorizat





PT TOTI!!! X( Empty
MesajSubiect: Re: PT TOTI!!! X(   PT TOTI!!! X( Empty

Sus In jos
 
PT TOTI!!! X(
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» salutare la toti
» pt toti adminii....
» Buna la toti:D
» Referitor la toti membri clanului A.z.O 2...
» IMPORTANT PENTRU TOTI JUCATORI DE COUNTER STRIKE 1.6 SI CSS !!!!!!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Servere Publice :: aTomiK.malware-site.www :: Reclamatii-
Mergi direct la: