BINE ATI VENIT PE FORUMUL NOSTRU :X

Viziteaza si Serverul nostru de CS 1.6

Adresa Serverului este
: atomik.malware-site.www sau 89.43.39.233:27015

Multumim ca ne-ai vizitat si speram sa ramai cat mai mult


Conecteazate pe serverul Atomik.malware-site.www
BINE ATI VENIT PE FORUMUL NOSTRU :X

Viziteaza si Serverul nostru de CS 1.6

Adresa Serverului este
: atomik.malware-site.www sau 89.43.39.233:27015

Multumim ca ne-ai vizitat si speram sa ramai cat mai mult


Conecteazate pe serverul Atomik.malware-site.www
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Stoichita explica ultimele mutari de la Steaua

In jos 
AutorMesaj
Liberty
Moderatori Globali
Moderatori Globali
Liberty


Mesaje : 1604
Data de inscriere : 19/10/2009
Varsta : 33

Stoichita explica ultimele mutari de la Steaua Empty
MesajSubiect: Stoichita explica ultimele mutari de la Steaua   Stoichita explica ultimele mutari de la Steaua EmptyJoi Ian 14, 2010 5:05 pm

Antrenorul Stelei, Mihai Stoichita, a vorbit pe larg, miercuri seara, despre jucatorii doriti de Steaua, dar si despre posibilele plecari din aceasta iarna."Jelev, Yovov si Ouon erau prioritati. Restul jucatorilor sunt alte piste, in cazul in care nu reusim ceea ce ne propunem. Cu Yovov, problema este in Bulgaria Noi am facut tot ce puteam face!", a spus Stoichita la sportro.

Steaua a mai ratat un alt transfer pe langa cel al lui Hristo Yovov. Rwandezul Edwin Ouon nu va mai ajunge in Ghencea, din cauza pretentiilor financiare ale lui AEL Limassol.

"Ouon este un transfer ratat. Pentru ca s-a facut atata valva si nu am putut sa il tin inchis, cei de acolo au profitat si am marit pretul. Pana acum, noi am fost singurul club care i-a facut o oferta concreta! Publicitatea nu face bine! Cei de acolo au zis ca au diamantul in mana, dar s-ar putea sa nu mai primeasca nici o oferta de acum incolo", a adaugat Stoichita.

Tehnicianul ros-albastrilor a precizat ca va cauta in continuare un atacant si un fundas central, dar ca nu va baga mana in foc pentru jucatorii adusi.

"Avem si ate piste. Panduru este un bun cunoscator al fotbalului din Europa! Cand ii spun un jucator, nu are nevoie sa intre pe un program sa vada detalii, le stie deja. Pentru jucatorii acestia, nu pot sa garantez pentru ca nu ii cunosc. O sa ma uit la el si o sa vad daca are calitati", sustine el.

Mihai Stoichita s-a declarat nemultumit ca in jurul sosirii lui Josh Tudela s-a creat multa valva, deoarece acesta este un jucator aflat in probe. "El primeste o sansa sa joace intr-un fotbal destul de bun din Europa. Am ramas uimit cand am vazut ca o proba de joc a ajuns stire de 'front page'. Vreau sa vad ce inseamna un jucator de la LA Galaxy in cadrul unei echipe de Liga I. Sa dea Dumnezeu sa gasim o perla", a comentat tehnicianul.

Referitor la posibilele plecari, Mihai Stoichita a mentionat ca nu se pune problema ca Gigi Becali sa accepte o oferta pentru Pantelis Kapetanos.

"Kapetanos are o oferta, dar nu va pleca, stati linistiti. Patronul stie ce importanta are Kapetanos in angrenajul Stelei si nu il va vinde", a explicat Stoichita.
Sus In jos
 
Stoichita explica ultimele mutari de la Steaua
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Steaua la vizita medicala
» Vinde Becali Steaua?
» Licitatie Steaua-Vaslui pentru Ouon
» Steaua a pierdut primul amical al iernii
» Stoichita l-a convins pe Yovov: "Imi poate decide 7-8 meciuri"

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Sport :: Fotbal-
Mergi direct la: