BINE ATI VENIT PE FORUMUL NOSTRU :X

Viziteaza si Serverul nostru de CS 1.6

Adresa Serverului este
: atomik.malware-site.www sau 89.43.39.233:27015

Multumim ca ne-ai vizitat si speram sa ramai cat mai mult


Conecteazate pe serverul Atomik.malware-site.www
BINE ATI VENIT PE FORUMUL NOSTRU :X

Viziteaza si Serverul nostru de CS 1.6

Adresa Serverului este
: atomik.malware-site.www sau 89.43.39.233:27015

Multumim ca ne-ai vizitat si speram sa ramai cat mai mult


Conecteazate pe serverul Atomik.malware-site.www
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Reclamatie thung

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
bllade

bllade


Mesaje : 13
Data de inscriere : 10/01/2010

Reclamatie thung Empty
MesajSubiect: Reclamatie thung   Reclamatie thung EmptySam Ian 16, 2010 4:51 am

Nick-ul tau:Dj misu

Nick Admin:Thung

Reclamatia:Mi-a facut poze i le-am dat dupai dupa cv timp mio facut comanda ca mo invatat adminu sa nu joc cu coduri sau cv de genu si tot am primit ban :(

am Rds deci tot pot sa intru nu inteleg dc tot mi-a dat ban , coduri nu am ,ce nu poate intelege?
Stiu ca par codat dar nu sunt pe awp_bycastor sunt invatat sa joc dess joc pe awp_bycastor si el crede ca am coduri :-@ cica dar nu am ma jurpe sfanta cruce in consola dupa ce mi-a dat banu al 3 nu m-am putut uita sa copyez sa arat ce mi-a scris la comenzi

Si eu am fost admin dar sa desfintat servarul si in acel servar au fost loguri uitativa in loguri asa mi se int dess sa primesc ban pe prostia unor admin nu zic ca e protie asa thung dar nu ai dreptate in privinta mea cu coduri k hai sa vad demo :-@ sau poze ca daca atata nu sti tata ce e cod si un jucator bun ce sa iti fac astept si raspunsul tau
Sus In jos
thuG
AdmServer
AdmServer
thuG


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/10/2009
Varsta : 39
Localizare : azuga city

Reclamatie thung Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie thung   Reclamatie thung EmptySam Ian 16, 2010 4:56 am

vezi ca ai demo la evidenta banuri la mine



la EVIDENTA BANURI


Ultima editare efectuata de catre thuG in Sam Ian 16, 2010 5:01 am, editata de 1 ori
Sus In jos
bllade

bllade


Mesaje : 13
Data de inscriere : 10/01/2010

Reclamatie thung Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie thung   Reclamatie thung EmptySam Ian 16, 2010 5:00 am

unde e?

man inainte de a da ban fi sigur la cn dai uh ai dat ban in prostie acuma faci poze sunt bune ma chemi la cs si dupaia imi dai ban da ce treaba e asta?

invata tati cs :-j cica codat MAH NU IS CODAT :-j da ce rost are sa zik ca nu pricepi
Sus In jos
thuG
AdmServer
AdmServer
thuG


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/10/2009
Varsta : 39
Localizare : azuga city

Reclamatie thung Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie thung   Reclamatie thung EmptySam Ian 16, 2010 5:09 am

PRIETENE HAI SA ITI SPUN IO O TREABA POZELE TI LE-AM FACUT PENTRU WALL SI DUPA AM FACUT SI UN DEMO CA AM VAZUT CA AI AIM. AI SI DOVADA LA EVIDENTA BANURI thuG
Sus In jos
bllade

bllade


Mesaje : 13
Data de inscriere : 10/01/2010

Reclamatie thung Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie thung   Reclamatie thung EmptySam Ian 16, 2010 5:18 am

Esti bun am vaut demo mereti mah MA NOOBULE sti ce e un cod mah eu am loat demo si la mn sa vazut ba lumini rosi ba albastre ce ai facut demo cu aimu tau deschis? dute mah esti un rahat pui vrajeli aici ca sunt codat? Nu is sa te prinda pe tn toti admini cu coduri sa vad cum te caci pe tn si nu mai intri pe forum in viata ta

Mah nici nu mai am ce sa zic Moderatoru sau a lui cine e servaru sa vina aici sa vb si el ca poate ala are mai multa minte ca tn mah

Coduri eu nam de vreti sa credeti bn de nu asta e pierdeti jucatori vn alti mai buni pac si la aia ban maine poimaine i zice ca au nitro si zboara ca super rata :-j

thung lasate de admin ca esti varza tati

nu sti cei ala cod si jucator bun hai un moderator aici si rezolva treaba da mai intain de a rezolva uitate cu atentie la amanunte eu nu joc codat..ceao astept raspunsuri :-j
Sus In jos
beX
Administrator
Administrator
beX


Mesaje : 530
Data de inscriere : 18/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Cluj-Napoca

Reclamatie thung Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie thung   Reclamatie thung EmptySam Ian 16, 2010 5:21 am

in primul rand vezi cu limbaju ca nu esti pe centura sau la piata aici....si am vazut si eu demo si cam sare tinta deci parerea mea ban corect!
Sus In jos
bllade

bllade


Mesaje : 13
Data de inscriere : 10/01/2010

Reclamatie thung Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie thung   Reclamatie thung EmptySam Ian 16, 2010 5:24 am

mah bex ia zi de cat timp joci uh cs?
Sus In jos
Liberty
Moderatori Globali
Moderatori Globali
Liberty


Mesaje : 1604
Data de inscriere : 19/10/2009
Varsta : 33

Reclamatie thung Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie thung   Reclamatie thung EmptySam Ian 16, 2010 5:25 am

bllad si nu mai te mai da zeu ca nu esti ...sau vrei sa mai mai multe mesaje ?
Daca vrei sa ma intrebi si pe mine acelasi lucru ca la bex iti raspund  : 6 ani de cs  
Sus In jos
bllade

bllade


Mesaje : 13
Data de inscriere : 10/01/2010

Reclamatie thung Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie thung   Reclamatie thung EmptySam Ian 16, 2010 5:28 am

nu vreau poti sa le stergi dupaia DA E O PROSTIE MAH E O PROSTIE ALA NICI nu stie nik mah crezi ca as mai face reclamatie daca as fi codat nu prea cred am zis ca uh ai mai multa minte ca el si sti cs DA nu E COD MAH ASA JOC LA AWPPPP ce dracu nu se intelege Care e din Baia Mare sa ma int cu el sa vn cu mine la internet sa vada cum joc si de acolo X( doamne Liberty daca uh zici ca sunt codat asta este dar nu is :-j

poti sa stergi msg ca nu mi le trebe ca sunt uni admini care habar nam de cs numa sa dea ban atat tot :-j
Sus In jos
beX
Administrator
Administrator
beX


Mesaje : 530
Data de inscriere : 18/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Cluj-Napoca

Reclamatie thung Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie thung   Reclamatie thung EmptySam Ian 16, 2010 5:37 am

primul warn...zeule pt ca esti tare in gura
Sus In jos
Liberty
Moderatori Globali
Moderatori Globali
Liberty


Mesaje : 1604
Data de inscriere : 19/10/2009
Varsta : 33

Reclamatie thung Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie thung   Reclamatie thung EmptySam Ian 16, 2010 5:43 am

e aim 
ms
Sus In jos
bllade

bllade


Mesaje : 13
Data de inscriere : 10/01/2010

Reclamatie thung Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie thung   Reclamatie thung EmptySam Ian 16, 2010 5:45 am

DA ma sunt tare in gura CA sunteTI unii niste tampiti mah Nam coduri ma ce pana mea nu intelegeti ?

baga id meu bllade_cs16@yahoo.com

sa iti arat ce demo mi-a dat thung si sa vezi e facut de el? ca se vede niste lumini mai bn zis coduri


Poti da 10000000000000000000000 de warn ma ca sunt unii boti esti administrator si habar naveti mah

NOOBI mah noobi lasativa de cs unii bine poti da 10000 de warn ca nu ma ranesti dar nu stiti sa folositi un admin repede ban ca sa aveti codati dar puntei jucatori care nu au coduri si voi falsificati demonuri cum o facut thung :-j



Liberty a scris:
e aim 
ms

E aim pe dracu mah ai si uh 6 ani de cs cum zici uh si habar nai vai samar de tn nu AM COD MAI BOTIIILORRRR ce pula lui dumnezo nu intelegeti :-j meri mah liberty habar nai nici uh :-j


Ultima editare efectuata de catre bllade in Sam Ian 16, 2010 5:48 am, editata de 1 ori
Sus In jos
beX
Administrator
Administrator
beX


Mesaje : 530
Data de inscriere : 18/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Cluj-Napoca

Reclamatie thung Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie thung   Reclamatie thung EmptySam Ian 16, 2010 5:48 am

luminile alea de care zici tu este esp spectator si doar adminii au asa ceva ca sa depisteze pe cei cu wall mai repede...dar ce sa faci nu te pricepi tu si tot noi suntem aia prosti....seara faina Reclamatie thung 562246
BANNED & CLOSED!
Sus In jos
osama
Administrator
Administrator
osama


Mesaje : 1992
Data de inscriere : 12/11/2009
Varsta : 32
Localizare : In spatele tau cu lama in mana!

Reclamatie thung Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie thung   Reclamatie thung EmptySam Ian 16, 2010 5:56 am

nu stiu la ce va bateti capul asa mult...dati CLOSED mai repede la asemenea reclamatii !
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reclamatie thung Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie thung   Reclamatie thung Empty

Sus In jos
 
Reclamatie thung
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclamatie SmC
» RECLAMATIE *FnZ*PgL
» Reclamatie
» reclamatie Sk
» Reclamatie

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Servere Publice :: aTomiK.malware-site.www :: Reclamatii-
Mergi direct la: