BINE ATI VENIT PE FORUMUL NOSTRU :X

Viziteaza si Serverul nostru de CS 1.6

Adresa Serverului este
: atomik.malware-site.www sau 89.43.39.233:27015

Multumim ca ne-ai vizitat si speram sa ramai cat mai mult


Conecteazate pe serverul Atomik.malware-site.www
BINE ATI VENIT PE FORUMUL NOSTRU :X

Viziteaza si Serverul nostru de CS 1.6

Adresa Serverului este
: atomik.malware-site.www sau 89.43.39.233:27015

Multumim ca ne-ai vizitat si speram sa ramai cat mai mult


Conecteazate pe serverul Atomik.malware-site.www
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 reclamatie SweetGirl

In jos 
+2
beX
A-nation-mix
6 participanți
AutorMesaj
A-nation-mix

A-nation-mix


Mesaje : 5
Data de inscriere : 13/01/2010
Localizare : orasul viselor

reclamatie SweetGirl Empty
MesajSubiect: reclamatie SweetGirl   reclamatie SweetGirl EmptyMier Feb 03, 2010 2:08 am

reclamatie SweetGirl 2ykanooreclamatie SweetGirl 2uj0avknume---A-nation-mix
nume reclamat-SweetGirl
motiv---- ma face in toate felurile si ma injurat de mama a treia oara fara ca eu sa o injur Neutral sau sa o jignesc vreau sa se ia masuri si mia mai dat si ban da pentru ca ma injurat iei nui face nimeni nimik:( cica tot eu am gura mare dupa ce ca ma injura de mama acuma se scoate ca eu am injurat-o de mortzi ... asta e a 3 a oara cand ma injura de mama fara sa-i faca nimeni nimic nu suport sa ma injure cineva d mama ( daca maicasa ar fii sub pamant acuma si asi injura-o eu sau altu cum s-ar simtzii ... hai punetzi-va in situatzia asta sa aud pareri ) i-am atras atentzia sa nu ma mai injure de mama si nu a incetat a continuat .... draga sweet pt faza asta cu maicamea eu iti promit solemn k no sa mai joci cs cat de curand si o sa vezi ca ma tzin de promisiuni ... sper sa se ia masurile necesare suspedaarea pt 2 zile nu e o masura Neutral ea nu merita admin deschidetzi-va bine ochii ... o zii faina sper sa se ia masurile necesare thank's


Ultima editare efectuata de catre A-nation-mix in Mier Feb 03, 2010 2:43 am, editata de 1 ori
Sus In jos
beX
Administrator
Administrator
beX


Mesaje : 530
Data de inscriere : 18/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Cluj-Napoca

reclamatie SweetGirl Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie SweetGirl   reclamatie SweetGirl EmptyMier Feb 03, 2010 2:26 am

Am fost pe server la toata discutia asta inca imi pare rau ca am lasat sa se ajunga asa departe dar am vrut sa vad cat lasati sa tot continuie treaba....ce sa zic la SweetGirl i-am suspendat adminul 2 zile pt ca oricum il tine degeaba nu-l foloseste mai bine se cearta si injura cat despre tine A-nation-mix si tu ai gura foarte mare ti-am mai spus treaba asta tu ai primit ban 360 min de la mine este banul si cand expira timpul acela poti intra iar.
PS: mai multi admini care erati prezenti pe server meritati suspendari ca toti doar ati stat si ati privit cearta in loc sa luati voi masuri daca SweetGirl nu a facut treaba asta dar sper sa nu se mai intample ca ne suparam
Sus In jos
SweetGirl
Co-Moderator
Co-Moderator
SweetGirl


Mesaje : 479
Data de inscriere : 05/01/2010
Varsta : 30
Localizare : Galati

reclamatie SweetGirl Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie SweetGirl   reclamatie SweetGirl EmptyMier Feb 03, 2010 2:27 am

bex eu una pur si simplu mam saturat de el nul mai suport...daca i dau gag pentru injuratura tot face misto de mine ca-si scoate gagu ca nush ce...tu ai accepta sa te injure cineva de morti? eu una nu accept..cand spui ca tin adminul degeaba la ce te referi????reclamatie SweetGirl Adasdapreclamatie SweetGirl 61793568
Sus In jos
3l3gAnT
AdmServer
AdmServer
3l3gAnT


Mesaje : 187
Data de inscriere : 21/10/2009

reclamatie SweetGirl Empty
MesajSubiect: 3l3gAnT   reclamatie SweetGirl EmptyMier Feb 03, 2010 2:31 am

Ma gandeam ca ia sweet masuri si iam zis si ei e admin nu trb sa injure trebuie sa fie un exemplu pentru playeri nu sa injure si iam zis si eu sa dea gag si daca nu se linisteste ban 30 de minute pentru limbaj nu sa injure si ia totusi am pretentii.... reclamatie SweetGirl 300720
Sus In jos
osama
Administrator
Administrator
osama


Mesaje : 1992
Data de inscriere : 12/11/2009
Varsta : 32
Localizare : In spatele tau cu lama in mana!

reclamatie SweetGirl Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie SweetGirl   reclamatie SweetGirl EmptyMier Feb 03, 2010 2:32 am

elegant:)

daca erai pe server...trebuia sa actionezi:) adica sa dai gag !

nu va inteleg....: "eu i-am zis sa-i dea gag "...de ce nu i-ai dat tu?
Sus In jos
SweetGirl
Co-Moderator
Co-Moderator
SweetGirl


Mesaje : 479
Data de inscriere : 05/01/2010
Varsta : 30
Localizare : Galati

reclamatie SweetGirl Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie SweetGirl   reclamatie SweetGirl EmptyMier Feb 03, 2010 2:39 am

deci imi cer scuze pentru limbajul folosit ..ar trebuie sa fiu un exemplu pentru playerii...promit ca nu voi mai folosi un limbaj jignitor la adresa unui player..voi sanctiona jignirile la adresa adminilor si adresa mea si a playerilor cu gag..daca nu se linisteste ban 30-40 min..scuze inca odata
Sus In jos
3l3gAnT
AdmServer
AdmServer
3l3gAnT


Mesaje : 187
Data de inscriere : 21/10/2009

reclamatie SweetGirl Empty
MesajSubiect: 3l3gAnT   reclamatie SweetGirl EmptyMier Feb 03, 2010 2:43 am

Swett si pe mine m-ai intrebat ce as face si tiam zis ca ii dadeam gag si daca insista ban 30 de minute nu sa injuri nu e frumos mai ales ca esti admin si fata... reclamatie SweetGirl 190853
Sus In jos
A-nation-mix

A-nation-mix


Mesaje : 5
Data de inscriere : 13/01/2010
Localizare : orasul viselor

reclamatie SweetGirl Empty
MesajSubiect: reclamatie SweetGirl   reclamatie SweetGirl EmptyMier Feb 03, 2010 3:01 am

Nick-ul tau:A-nation-mix

Nick Admin:SweetGirl

Reclamatia:cica tot eu am gura mare dupa ce ca ma injura de
mama acuma se scoate ca eu am injurat-o de mortzi ... asta e a 3 a oara
cand ma injura de mama fara sa-i faca nimeni nimic nu suport sa ma
injure cineva d mama ( daca maicasa ar fii sub pamant acuma si asi
injura-o eu sau altu cum s-ar simtzii ... hai punetzi-va in situatzia
asta sa aud pareri ) i-am atras atentzia sa nu ma mai injure de mama si
nu a incetat a continuat .... draga sweet pt faza asta cu maicamea eu
iti promit solemn k no sa mai joci cs cat de curand si o sa vezi ca ma
tzin de promisiuni ... sper sa se ia masurile necesare suspedaarea pt 2
zile nu e o masura Neutral ea nu merita admin deschidetzi-va bine ochii ... o zii
faina sper sa se ia masurile necesare thank's
Sus In jos
micutu
Moderatori Globali
Moderatori Globali
micutu


Mesaje : 145
Data de inscriere : 28/10/2009

reclamatie SweetGirl Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie SweetGirl   reclamatie SweetGirl EmptyMier Feb 03, 2010 3:17 am

poi sa suspendat adminu...cred k sa rezolvat.....

#closed
Sus In jos
Continut sponsorizat





reclamatie SweetGirl Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie SweetGirl   reclamatie SweetGirl Empty

Sus In jos
 
reclamatie SweetGirl
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» reclamatie SweetGirl
» reclamatie SweetGirl
» Reclamatie SMC
» RECLAMATIE *FnZ*PgL
» Reclamatie

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Servere Publice :: aTomiK.malware-site.www :: Reclamatii-
Mergi direct la: